Propozycja przedsiębiorstwa BIOS dla przedsiębiorców

Propozycja przedsiębiorstwa BIOS dla właścicieli firm zawiera podobne usługi jak w przypadku klientów indywidualnych. Do tej pory na usługi takie jak odpluskwianie zdecydowały się: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji oraz usługi usuwania szkodników dedykowane przedsiębiorcom są z większą częstotliwością wykonywane aniżeli dla klientów prywatnych. Przyjazne dla środowiska, skuteczne i bezpieczne mocno oddziałują na sterylność w zakładzie pracy oraz okazują się niezbędne w trakcie sytuacji niespodziewanych.

Eksperci z BIOS od dwudziestu lat są bezkonkurencyjni na rynku. Każda dezynfekcja w obiektach w jakich jest to polecane przywróci czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. Jeżeli zaś przedsiębiorca będzie zmagać się ze szkodliwymi owadami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Pozostałe usługi z jakich mają możliwość korzystać przedsiębiorcy to: usuwanie gniazd os i szerszeni, zwalczanie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usunięcie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie obiektów.

W hotelach substancje wywołujące alergię usunięte są przy użyciu innowacyjnej metody Allergoff PRO. To pomaga neutralizować alergeny kurzu. aż na 6 miesięcy. Jeżeli ktoś pierwszy raz korzysta z usług podanej firmy to może dowiadywać się sporo na temat współpracy z witryny internetowej. Oferta dla klientów biznesowych jest oddzielnie przedstawiona, dlatego nie trzeba tracić czasu na poszukiwania. Można również skonsultować się z pracownikami, jacy dokładnie będą prezentować usługę na jakiej zależy klientowi i określą, ile czasu zajmie jej zrealizowanie. To pozwala szybciej podejmować decyzję o rozpoczęciu współpracy.