Nowoczesne wyroby oraz usługi – przedmiot prosperowania przedsiębiorstwa Nestro

Nowoczesne urządzenia i usługi to przedmiot działalności przedsiębiorstwa Nestro. Wynika to z dużego poziomu wykwalifikowania pracowników, jacy pracują w takim miejscu. W dodatku eksperci stale obserwują branżę oraz podążają za trendami technologicznymi, ale też wymaganiami konsumentów. Wyroby, jakie oferuje Nestro mogą służyć oszczędzaniu energii i bardzo dobrze wpływają na środowisko naturalne. Sprawne maszyny filtracyjne bardzo dobrze sprawdzają się w licznych branżach.

Zaprezentowana marka zasłynęła z tego, że jako pierwsza wprowadza na rynek wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one wyjątkowo efektywne, a ich konstrukcja jest lekka i trwała. Technika podciśnieniowa może zdobyć przede wszystkim popularność w branży meblowej i drzewnej. Poza techniką filtracyjną wpływa na to magazynowanie w silosach, z zastosowaniem systemów wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy takie idealnie sprawdzą się w nawet wyjątkowo uciążliwych warunkach pracy. Działają niezawodnie oraz nie domagają się systematycznej naprawy.

Nic dziwnego, że maszyny zaprezentowanej firmy znane są na całym świecie. Poza zrobieniem maszyny na potrzeby konkretnego zakładu pracy, specjaliści zajmują się też jego wdrożeniem oraz szkoleniem pracowników. Elastycznie wprowadzane techniki Nestro mogą przystosować się do różnych warunków pracy. Portfolio przedsiębiorstwa można zobaczyć na stronie internetowej.

Firma wykonała dotychczas dużo świadczeń z obrębu odpylania, transportowania oraz oddzielenia wiór, pyłów i pozostałych surowców lżejszych, jak też powietrza i gazów w zakładach które zajmują się obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci i paliw stałych. Produkty podzielone są na kategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod względem branż mogących korzystać z poszczególnych wyrobów.