Atuty akumulatorów żelowych HAZE

Zastosowanie akumulatorów żelowych dystrybuowanych w punkcie sprzedaży COMSYSTEM jest wszechstronne i z tego względu firma nie może przejmować się wynikami sprzedażowymi. Głównie osprzęt taki nabywają klienci, którzy chcieliby go zamieścić w samochodach napędzanych elektrycznie. Ponadto taki typ akumulatorów sprawdza się w maszynach transportowych i podnoszących, czyli w wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych a także w paleciakach.

Można też dostać akumulatory żelowe do maszyn oczyszczających. Udostępnione są akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny, jak i do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Klienci, którzy chcieliby zakupić akumulator litowo-jonowy 12v 100ah do samochodów rekreacyjnych również mają taką okazję.

Ten rodzaj sprawdza się w kamperach oraz w przyczepach kempingowych. Do przetestowanych rozwiązań zaliczają się również akumulatory do energii odnawialnej, czyli do instalacji solarnych oraz mniejszych elektrowni wiatrowych i wodnych. Szeroka oferta zawiera także akumulatory do zasilania zapasowego, czyli do instalacji jakie podtrzymują funkcjonowanie maszyn takich jak kotły C.O, piece, instalacje grzewcze oraz oświetlanie awaryjne. Każdy z typów zamieszczony jest w odpowiedniej podkategorii i jest dokładnie opisany, wobec czego nikt nie ma trudności z odnalezieniem dla siebie właściwego typu. Opublikowane są: cechy, wykorzystanie, instrukcja obsługi i rozmiary.

Można też doinformować się, jaki jest regulamin sklepu oraz jakie są sposoby dostawy. W osobnych podkategoriach publikowane są najczęściej kupowane akumulatory a także modele nowej generacji. Produkty od głównego producenta na świecie spełnią wymagania konsumentów, ponieważ produkcja przebiega w zgodzie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Wymiary akumulatorów są standardowe i wzorcowo wpasują się do poprzedniego miejsca.