Apartament idealny dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnego zgiełku

Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnych tłumów. Klimatyczne i w pełni wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania dużej liczby osób. Każdy gość może w tym miejscu przygotować sobie dania, wypić kawę, obejrzeć film albo przygotować przyjemną kąpiel. Wygodne łóżka pozwalają odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

I jeżeli ktoś chciałby w tym miejscu pojawić się w delegacji to też ma taką możliwość. Może tutaj spokojnie wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorami spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Wszystkie ułatwienia a także modernistyczne wyposażenie sprawią, że pobyt w takim miejscu goście będą wspominali nad wyraz dobrze. Można będzie doskonale wypoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy oraz Gdyni.

Z tego powodu to doskonała alternatywa dla osób, które nie lubią spędzać wakacji w większych kurortach. Gustownie zaaranżowane mieszkanie okaże się perfekcyjną alternatywą dla dużego obiektu hotelowego. Kompleksowo wyposażone mieszkanie pozwoli komukolwiek odpoczywać w taki sposób jak lubi szczególnie: w mieszkaniu można będzie spędzać mniej lub więcej czasu, w zależności od preferowanego stylu wypoczywania.

Kiedy natomiast aura nie będzie sprzyjająca, to można spędzać wolne chwile na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, trzeba kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY ma jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie wysokim poziomie.

Z tego powodu opłaca się mu ufać i zdecydować się na pobyt w ekskluzywnym oraz kameralnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla ośmiu osób. Powierzchnia mieszkania to sto osiem metrów kwadratowych.